Program Klubu

Nigel Price Trio

Datum akce:30.1.2018Začátek akce:19:00
Vstupné:180,-Místo akce:Parník
Jazzový kytarový virtuós Nigel Price s mnoha oceněními. Během své vice než čtvrtstoleté kariéry se propracoval mezi nejuznávanější jazzmany Velké Británie. Mezi vrcholy jeho dosavadní kariéry patří koncert s Gladys Knight v Royal Albert Hall či nedávné nahrávání alba Van Morrisona „Keep Me Singing“. Nigel hrál na více než 50 albech včetně svých pěti jako lídr, strávil deset let na turné s  jazzovou partou The Filthy Six, byl tři roky členem kapely Jamese Taylora (s ním nahrál 5 alb) a doprávazel též legendárního Davida Axelroda. Neúnavně léta pracoval na organizaci svých vlastních turné a získal mnohé ceny: např. Parliamentary Jazz Award (nejlepší jazzová kapela roku 2010) a v letech 2014 a 2015 byl nominován jako kytarista na British Jazz Award, aby výroční cenu pro nejlepšího jazzového kytaristu v roce 2016 konečně získal. Nigel Price - kytara, Jakub Zomer - klávesy, Tomáš Hobzek - bicí. Festival Ostrava Jazz Nights.

.