Program Klubu

VINCE AGWADA BLUES BAND (USA) & BLUES FEST

Datum akce:8.11.2017Začátek akce:19:00
Vstupné:200,-Místo akce:Parník
Vince Agwada (USA) je kytarista, zpěvák, skladatel a producent, který se na americké bluesové scéně pohybuje více než čtvrt století. Kromě toho, že vydal dvě vlastní alba v roce 2008 "Eyes Of The City" a v roce 2011 "Basic Blue" tak jako kytarista se podílel na mnoha albech různých umělců jako jsou Son Seals "Live At B.L.U.E.S." nebo Sugar Blue "In Your Eyes". V rámci své hudební kariery uváděl koncerty takovým bluesovým velikánům jako jsou Bernie Mac, Koko Taylor, Son Seals a Sugar Blue. Jeho hudební život souvisí se slavným bluesovým "přístavem, hudebním klubem Theresa’s & Buddy Guy’s Checkerboard Lounge, kde si mohl záhrát s takovými jmény jako jsou např. Junior Wells, Buddy Guy, Magic Slim, Otish Rush a mnoho dalších.Koncert je realizován s finanční podporou městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

.