Open air
Vila Hanse Ulricha
OZVĚNY: Vodácký večer
9.4.2024 (út)19:00
Cestovatelsko-vodácký večer festival Ozvěny zaměřený na splouvání řek u nás i v zahraničí. Program tématicky doprovodí ostravští folkoví muzikanti. Pokud plánujete o nadcházející vodácké sezoně vyrazit s kánoí na některou z evropských řek, nenechejte si ujít několik dobrých tipů. Radim Sojka Ptáček vás provede po několika oblíbených tocích v Čechách, v Polsku, v Rakousku, v Bavorsku, ve Francii, ve finském Laponsku a v Černé Hoře. Známý vodácký svátek v Benátkách – Vogalonga. Je to jediný víkend v roce, kdy je volný přístup do kanálů Benátek pro sportovní lodě – Joey& Tim. Moravice - chorvatské řeky - Salza: Od vody pro začátečníky k divoké vodě… Petr Krtek Přeček. Jak začít s vodou a s kým? Jaké nástrahy a zajímavosti nás mohou překvapit? Na co bych se měl připravit? O tom a více se dozvíte v přednášce snadno dostupných řek v Česku, ale i v zahraničí. Dále budou k vidění prezentace z Laosu, Kanady a dalších zemí. Podrobný program na www.ozvenyostrava.cz.